SPRZEDAŻ & AUTORYTET

Specjalista WARTY MILIONY w branży beauty

Aldona Kuśmierz - Komuda kosmetolog warty miliony
Aldona Kuśmierz

Jedna prowadząca to: Aldona Kuśmierz-Komuda, makijażystka, zabiegowiec, szkoleniowiec. Od 12 lat w branży beauty. Profesjonalnie zajmuje się makijażem i zabiegami anty-aging. Ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i w Warszawie. Jest laureatką wielu międzynarodowych konkursów stylizacji rzęs i brwi. Od 8 lat prowadzi salon kosmetyczny w Warszawie. Swoje umiejętności zdobywała u najlepszych szkoleniowców w Polsce i za granicą.

Druga prowadząca to ja : Marta Domagalska, magister kosmetologii, praktyk sprzedaży, przyszły coach i szkoleniowiec. Od 10 lat w branży beauty. Prowadzę szkolenia rozwojowe z zakresu sprzedaże, coaching sprzedaży a także tworzę produkty online dla kosmetolgów które mają ich wspierać w rozwoju. Przez 5 lat pracy gabinetowej zdobywałam doświadczenie jako kosmetolog następnie 5 lat pracy w szkoleniach otworzyło mi oczy na potrzeby gabinetów. I fakt, że specjaliści nie są uczeni sprzedaży i maja z nią dozy problem i często jest to skutek braku pewności siebie.

Marta Domagalska kosmetolog

Nasze szkolenie powstało z potrzeby wsparcia innych specjalistów, wychodzimy na przeciw branży i tworzymy cos czego zupełnie nie ma. 

Szkolenia w branży beauty dają ludziom umiejętności ale nie dają pewności siebie dlatego stworzyłyśmy cos warsztatowego czego nie ma . 

Pewny siebie kosmetolog warty miliony na rynku pracy… to szkolenie które dedykujemy każdej specjalistce w branży beauty, która :

 • Chce osiągać ponadprzeciętne efekty terapeutyczne.
 • Chce bez wstydu mówić o zabiegach z każdej półki cenowej.
 • Chce proponować serie zabiegowe/produkty detaliczne tak ABY KLIENCI TO KUPOWALI.
 • CHCE BYĆ SWOJĄ NAJLEPSZĄ WERSJĄ specjalisty.
 • Chce być autorytetem dla swoich klientów na tyle, aby nie kupowali od/ nie szukali innych specjalistów.
 • Chce zacząć zarabiać tyle ile chce na swojej pracy.
 • Chce nauczyć się sprzedaży bez wciskania.

   

 • A także:

  • Dowiedzieć się jaki makijaż będzie podkreślał jej naturalne piękno.
  • Dowiedzieć się jak wygląda specjalista WARTY MILIONY.
  • Nauczy się tworzyć zasięgowe REELS, a także makijaż dedykowany INSTAGRAMOWI.

Pewność siebie jest najważniejsza w pracy każdej osoby pracującej w usługach. To ona sprawia, że nie masz oporu mówienia z przekonaniem o produktach, zabiegach i przede wszystkim o sobie. Pewny siebie specjalista posiada nie tylko wiedzę gabinetową ale też wie, jak ją SPRZEDAĆ. Bez sprzedawania. 

Pewność siebie pozwoli Ci bardziej efektywnie komunikować się z klientami, budować bardziej wartościowe relacje ale przede wszystkim pewny siebie specjalista MA ZAUFANIE SWOICH KLIENTÓW. Zaufanie = lojalnośc, pozytywne opinie a także większą liczbę poleceń. 

Szkolenie składa się z 3 modułów:

 1. SPRZEDAŻ & PEWNOŚĆ SIEBIE 

Czyli warsztaty coachingowe, które pokazują Ci dlaczego NIE SPRZEDAJESZ. 

Sprzedaż od podstaw + materiały szkoleniowe które będą dla Ciebie drogowskazem sprzedaży w codziennej pracy.

 1. WYGLĄDAJ & INSPIRUJ

Czyli warsztaty makijażowe, które pokażą Ci idealny makijaż który podkreśli Twoją urodę a także „przerobienie” go na makijaż „INSTAGRAMOWY”.

 1. INSTAKRÓLUJ! 

Czyli warsztaty z robienia REELS. 

Z tego modułu dowiesz się jak szukać inspiracji, jak tworzyć rolki od podstaw. 

 Szkolenie trwa 7-8 godzin godzin i odbywa się w Warszawie. Kameralna grupa, ilość miejsc ograniczona a do tego obiad w wyjątkowym miejscu. 

Inwestycja w siebie TO NAJLEPSZA INWESTYCJA. 

Wartość naszego szkolenia to 3000zł. Chcesz porozmawiać o szczegółach ? Zapraszamy na indywidualne spotkanie online. 

Marta Domagalska (@domagalskakosmetolog https://www.instagram.com/domagalskakosmetolog/ / @przedsiebiorczykosmetolog https://www.instagram.com/przedsiebiorczykosmetolog/ ) & Aldona Kuśmierz – Komuda (@aldona.kusmierz https://www.instagram.com/aldona.kusmierz/ )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *