MENTORING z Domagalskakosmetolog

Mentoring obejmuje 3-miesieczną współpracę, złożoną z równoległych: 12 spotkań z zespołem i 12 spotkań z pracodawcą.

Cały proces poprzedza szkolenie wprowadzające.

Celem naszych mentoringowych spotkań jest wzrost zaangażowania, sprzedaży w gabinecie oraz wzajemnego zrozumienia w relacjach kosmetolog-klient; klient-kosmetolog; kosmetolog-pracodawca; pracodawca-kosmetolog.

Każdy z naszych WSPÓLNYCH tygodni rozpoczynamy poniedziałkową konsultacją.

Pozytywna dawka energii, inspiracji i chęci do działania przyda się każdemu/każdej z nas! Kiedy, jak nie w poniedziałek? Przed nami sporo do zrobienia!

Podczas każdego ze spotkań: planujemy, dokładamy narzędzia, podsumowujemy, analizujemy i ruszamy dalej. Z doświadczeniem z zeszłego tygodnia i z perspektywami na tydzień kolejny!

Dyskutujemy, przeprowadzamy „pomysłową“ burzę mózgów, przygotowujemy skrypty, tworzymy karty, formułujemy plany i działamy jak JEDEN zespół. W jego progi wkraczam i JA.

W każdym tygodniu poruszamy inne – ale ostatecznie tworzące wspólną całość – kwestie związane ze sprzedażą. Wszystko według 7 kroków do… sukcesu, satysfakcji, doświadczenia, otwartości, pewności siebie, zrozumienia, działania w charakterze świetnego kosmetologa-sprzedawcy.

  • Tematy obejmują między innymi: budowanie autorytetu, kontakt z klientem, sprzedażową obsługę klienta, (indywidualne dla każdego gabinetu)
  • narzędzia sprzedażowe, strategie sprzedażowe, wsparcie marketingu firmy, i inne…

Skontaktuj się ze mną i dowiedz się więcej! Mam kilka „szczegółów“ w rękawie. Nazywam się Marta Domagalska i czekam na Twoją wiadomość.