Jak nauczyłam się sprzedawać, bez wciskania i zyskałam autorytet wśród moich klientek pracując na etacie ?

095A1120

Dzięki temu ebookowi dowiesz się, jak zacząć sprzedawać w gabinecie kosmetologicznym krok po kroku.

Branża beauty według badań jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż. Natomiast sam proces przygotowywania do zawodu w mojej opinii jest mocno niedopracowany… Kosmetolog sprzedaje siebie, usługi i produkty detaliczne, a czy kiedykolwiek na studiach miałaś/miałeś zajęcia ze sprzedaży ? 

Planowania sprzedaży ? Obiekcji klienta? Przekonań, które nas ograniczają ? 

JESTEM PRZEKONANA, ŻE NIE.

Na pewno nie raz zadałaś/zadałeś sobie pytanie, jak mogłabym to sprzedać ? Jak zaproponować? Co pomyśli klient ? Jak zbudować autorytet? Jak mieć spektakularne efekty ? 

Nie martw się, ja też wielokrotnie się nad tym zastanawiałam – nawet nie dlatego, że chciałam a głównie dlatego, że miałam ustalone cele.  

Znasz to uczucie ? Szef chce, abyś sprzedawała/sprzedawał a ty totalnie nie wiesz jak to zrobić, aby klient nie poczuł że mu coś „wciskasz”.. 

Nic nie robiąc w tym kierunku, niestety nic w Twoim podejściu się nie zmieni.. 

Bardzo polecam zacząć od głowy, bo „sprzedaż zaczyna się w głowie ” jak to mówi klasyk 🙂 

A w moim Ebooku bazuję na zmianie mentalnej i na doświadczeniu , które jest niezbędne do pewności siebie. Każdy nowy klient może być dla Ciebie szansą sprzedaży – gdy to zrozumiałam, dopiero wtedy zostałam dostrzeżona jako świetny specjalista. 

Tobię też tego życzę, a mój Ebook Przed$iębiorczy Kosmetolog NIEWĄTPLIWIE Ci w tym pomoże.

 

Podsumowując, otrzymujesz ode mnie e-book z kompletnym zestawem wiedzy oraz praktycznych ćwiczeń. Dodatkowo, w ramach bonusu, dołączysz do ekskluzywnej grupy, gdzie będę dostępna, aby służyć Ci pomocą i rozwiązywać wszelkie trudności związane z pozyskiwaniem klientów.

UWAGA: oferta limitowana!

TYLKO DO KOŃCA MARCA SPECJALNA CENA>

Dlatego podejmij decyzję dziś i zaoszczędź 30 zł.